OSTRAVA 2017 – 22. VELIKONOČNI TURNIR

Mladinska ekipa KK Litija osvojila 1. mesto
Rezultati:
LITIJA  :  HONVED Budimpešta   70:73 (36:37)
Strelci za KK Litija: Pavliha 10 (5/6, 1X3), Dobravec 13 (3X3), Šepec 17 (3/4, 2X3), Podbregar 7 (1/2), Šraj 14 (4X3), Primožič 7 (2/5, 1X3), Skender 2, Draksler, Anžur.

Mladinci KK Litija

LITIJA  :  HLADNOV Ostrava   71:36 (40:17)
Strelci za KK Litija: Pavliha 5 (1/2), Dobravec 13 (2/3, 1X3), Šepec 4 (1/2, 1X3), Podbregar 7 (3/4), Šraj 5 (1X3), Draksler 3 (1/2), Anžur 10 (1/2, 3X3), Primožič 9 (2/2, 1X3), Skender 8 (0/1), Tomažič 7 (1X3).
LITIJA  :  SNAKES  Ostrava   72:53 (41:28)
Strelci za KK Litija: Pavliha 11 (3X3), Dobravec 18 (5/10, 1X3), Šepec 12 (3/6, 1X3), Podbregar 14, Šraj 5 (1X3), Draksler, Anžur 8 (2X3), Primožič 2, Skender 2, Tomažič.
LITIJA : BKM ISKRA SVIT   79:71 (32:37)
Strelci za KK Litija: Pavliha 6 (1/2, 1X3), Dobravec 22 (0/1, 2X3), Šepec 29 (2/4, 1X3), Podbregar 9 (5/6), Šraj 11 (1/1, 2X3), Skender 2, Draksler, Anžur, Primožič, Tomažič.
LITIJA : SOKOL KARVINA   68:51 (39:26)
Strelci za KK Litija: Pavliha 6 (0/2), Dobravec 8, Šepec 9 (1X3), Šraj 6 (1/2, 1X3), Podbregar 8, Primožič 8, Skender 19 (1/2), Tomažič 4, Anžur, Draksler.
FINALE
LITIJA  :  HONVED Budimpešta              74:55  (34:32)
Strelci za KK Litija: Pavliha 11 (5/6), Dobravec 22 (2/2, 4X3), Šepec 5 (1/1), Podbregar 8 (2/4), Šraj 5 (1X3), Draksler 2, Primožič 11 (4/7, 1X3), Skender 10 (4/8), Anžur, Tomažič.
 
MVP turnirja Lovro Šepec
   
 
Pionirji U-15 v zadnji tekmi predtekmovanja zapravili 1. mesto v zelom izenačeni skupini. Na koncu osvojili 13. mesto.
Rezultati predtekmovanja v skupini D
LITIJA  :  BKM SPU NITRA Slovaška               44:42 
LITIJA  :  KK JUNIOR Skopje                          39:45 
LITIJA  :  HONVED Budimpešta                      40:42 
KK Litija je v skupini zasedla 4. mesto.
 
Tekma od 13. do 16. mesta
LITIJA  :  SKB ZLIN                                        63:21 
 
Tekma za 13. mesto
LITIJA  :  BC HITO/BCK                                 54:48 
Za KK Litija so igrali: SKENDER Matevž, STAMATOVSKI Dejan, ŽELEZNIK Ažbe, AJDONIK Soni, KRAFOGEL Maks, ŽAGAR Lev, BAVDEK Fedja, TOMAŽIČ Rok. Trener: SERUČAR Rok

Najmlajši Pionirji U-11 so nastopili oslabljeni, toda kljub porazom niso razočarali. Na turnirju so bili daleč najmlajša ekipa.
Rezultati v predtekmovanju:
LITIJA  :  KLAIPEDOS B  Litva   28:55 
LITIJA  :  AKADEMIA KOBANYA Madžarska   28:46 
LITIJA  :  BK NH OSTRAVA   16:55 
 
Rezultati v razigravanju:
LITIJA  :  BK SNAKES OSTRAVA                             17:41 
LITIJA  :  MŠK ŽIAR NAD HRONOM                               12:44 
LITIJA  :  PLUNGES SRC LITNAGLIS                       10:74 
Za KK Litija so igrali: KRIŠTOF ZORC Nejc, ANŽEL LARA Alex, PAVELIČ Tristan, PUŠIČ Luka, IBIŠI BERCIERI Jakob, KOS Tai, BOŽIČ Alex, MUR Jakob, TURKOVIČ Ažbe, JOVIČ Matej, SLOKAN TOPOLINJAK Svit, SAKAČ Lenard. Trener: IBIŠI Džemo
 
Pionirke U-12 zasedle 4. mesto
Rezultati v predtekmovanju:
LITIJA  :  JESENICKY MIX                                      46:36 
LITIJA  :  BERLINER BV                                         21:59 
LITIJA  :  WODZISLAV SLASK Poljska                    15:70 
LITIJA  :  SBŠ OSTRAVA                                         19:81 
 
Rezultati v razigravanju:
LITIJA  :  BERLINER BV                                         67:1 
LITIJA  :  JESENICKY MIX                                      44:23 
Za KK Litija so igrale: