MLADINCI KLJUB SLABŠI IGRI ZANESLJIVO PREMAGALI LOGATEC

Kategorija: Novice Objavljeno: sobota, 21 december 2019
4.krog se je odigral v nedeljo 15.12.2019 v Litiji
LITIJA : LOGATEC.     58:35.  (31:14)
Strelci za KK Litija: Zupan 2, Žagar 4, Sakač, Bavdek 21 (9:11), Grošelj 8 (2:2), Harb, Kotar 21 (7:11), Praprotnik 2. Trener: IBIŠI Džemo

Mladinci so v 4.krogu gostili Logatec. Gostje so v Litijo prispeli v nepopolni postavi. Manjkal je namreč njihov najboljši strelec in igralec. Domači so kljub temu tekmo vzeli resno in v peti minuti povedli z rezultatom 12:2. Gostje, ki so bili v povprečju precej nižja ekipa, v prvi četrtini niso bili dorasel nasprotnik saj so v desetih minutah dosegli vsega 5 točk. V drugi četrtini se razmerje moči ni kaj bistveno spremenilo. Domači so prevladovali v skoku, vendar so bili pri metih neučinkoviti. Zgrešili so kar nekaj čistih metov. Danes je bil zlasti nerapoložen Žagar, ki je svoje prve točke dosegel šele v 29.minuti. Prav to je bil razlog, da razlika ni bila še večja. Tako so litijski mladinci zmagali drugič zapored. Zmaga je bila dosežena lažje, kot so pričakovali.