1. krog prvega dela turnirjev, se je odigral v soboto 02.10.2016 v Litiji
KK ATHLETE Celje A : KK LEDTIA  75:14    (37:7)
KK LITIJA :  KK ATHLETE Celje A  7:62  (7:34)
Za KK Litija so igrale: Ajda Svetlin, Dara Bavdek, Nika Paulič, Špela Škarja, Ana Smodiš, Anamarija Rutar, Stella Essina Vidali,  Katja Mali, Vita Anžel Lara, Anita Jakupovič, Nuša Babnik Mravlja. Trener: ŽONTAR Dragi

Igrale so: S.E. Vidali, A. Rutar 5, N. Babnik Mravlja 2, A. Svetlin 4, A. Jakupovič 6, D. Bavdek, K. Mali 2, V. Anžel Lara, A. Sadikovič, N.Paulič, L. Zajc, E. Kaltak, Z. Ščavničar 1

KK Litija : ŽKD Ledita 16 : 29 ( 6 : 16)
Igrale so:
S.E. Vidali, A. Rutar 4, N. Babnik Mravlja, A. Svetlin, A. Jakupovič 2, D. Bavdek 2, K. Mali, V. Anžel Lara, A. Sadikovič 8,N. Paulič, L. Zajc, E. Kaltak, Z. Ščavničar

Košarkarice KK Litija so se v soboto 22.10.2106 odpravile v Zagorje, kjer so se v kategoriji U 13pomerile s sovrstnicami iz KK Felix ter ŽKD Ledita.
Tekma proti Zasavčankam se je pričela na obeh straneh nervozno. Litijanke so sicer zlahkaprihajale do odprtih metov, vendar zapravile kar nekaj stoodstotnih priložnosti za zadetek, medtem ko so košarkarice KK Felix imeleveliko težav, kako sploh priti do koša. Polčas se je zaključil z minimalno prednostjo Litijank. V drugem polčasu pa so gostijezaigrale bolj odločno v napadu ter z dobro igro v obrambi hitro ustvarile razliko ter tretjo tretjino zaključile z rezultatom 10:0.Tekma je bila odločena in zmaga je odšla v Litijo.
V drugi tekmi so se Litijanke dobro upirale kolegicam iz Domžal. Domžalske košarkarice so moralevložiti veliko energije, da so strle upor Litijank. To se je zgodilo šele v tretji tretjini, ko so zaporedoma zadele nekaj metov na koš.Zadnja četrtina je rezultatsko sicer pripadla litijskim košarkaricam, vendar pa je bil delni izid 8:0 premalo, zato soigralke ŽKD Ledita zabeležile novo zmago.

4. krog prvega dela turnirjev, se je odigral v soboto 05.11.2016 v Celju
KK LITIJA : KK FELIX ZASAVJE B           27:18  (16:8)
Strelke za KK Litija: N. Bedek, A. Rutar 3, N. Babnik Mravlja, L. Zajc, A. Jakupovič 4, D. Bavdek 2, K. Mali 2, N. Paulič 4, A. Sadikovič 18, G. Grom Kremžar, E. Kaltak Trener: ŽONTAR Dragi
KK LITIJA :  KK ATHLETE Celje A           14:65  (4:37
Strelke za KK Litija: N. Bedek, A. Rutar 2, N. Babnik Mravlja, L. Zajc, A. Jakupovič 2, D. Bavdek, K. Mali, N. Paulič, A. Sadikovič 8, G. Grom Kremžar 2, E. Kaltak. Trener: ŽONTAR Dragi

MINI POKAL SPAR

1. krog, se je odigral v soboto 24.09.2016 v Podčetrtku
KK TERME OLIMIA :  KK LITIJA  21:8    (15:6)
Za KK Litija so igrale: Ajda Svetlin, Aida Sadiković, Ella Kaltak, Ana Smodiš, Anamarija Rutar, Stella Essina Vidali,  Katja Mali, Vita Anžel Lara, Anita Jakupovič, Nuša Babnik Mravlja. Trener: ŽONTAR Dragi

1. krog POVRATNA TEKMA, se je odigrala v nedeljo 09.10.2016 v Litiji
KK LITIJA : KK TERME OLIMIA         26:15    (16:12)

1. krog drugega dela turnirjev, se je odigral v soboto 03.12.2016 v Litiji
KK LITIJA :  KK POMURJE 10:31    (4:11)
Strelke za KK Litija: S.E. Vidali 4, A. Rutar 4, A. Svetlin, A. Smodiš, N. Paulič, D. Bavdek, K. Mali, V. Anžel Lara, A. Sadikovič 2, Š. Škarja, G. Grom Kremžar, E. Kaltak. Trener: ŽONTAR Dragi
KK LITIJA :  KK ATHLETE Celje B   20:0
Ekipa Athlete B je nastopila z manj kot 10 igralkami

2. krog drugega dela turnirjev, se je odigral v soboto 10.12.2016 v Murski Soboti
KK LITIJA : KK POMURJE    5:53    (37:2)
Strelke za KK Litija: N. Bedek, A. Rutar 2, N. Babnik Mravlja, A. Smodiš, A. Jakupovič, D. Bavdek, K. Mali, V. Anžel Lara, A. Sadikovič 1, Š. Škarja 2, P. Vodenik, E. Kaltak, A. Biberović. Trener: ŽONTAR Dragi
KK LITIJA : KK ATHLETE Celje B  6:14  (4:12)