• Dekleta U11
  • Pionirji U13 2017/2018
  • Zgodovina kluba
  • Dekleta U9 ekipa 2017/2018
  • Fantje U15 2017/2018
  • Fantje U11 2017/2018
  • Člani in U15 15.12.2018
JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

RAZPORED TEKEM - DOGODKI

ČLANI -  3.SKL Skupina Center
14. krog dela, se igra v soboto 08.02.2020 ob 19.00 uri v Litiji (Športna dvorana Litija)     
KK LITIJA  :  KK JESENICE

MLADINCI (U-19)  2.SKL Skupina C3
8. krog drugega dela, se igra v nedeljo 09.02.2020 ob 18.00 uri v Logatcu (Športna dvorana Logatec)     
KK LOGATEC  :  KK LITIJA
7. krog drugega dela, se igra v četrtek 13.02.2020 ob 19.15 uri v Litiji (Športna dvorana Litija)     
KK LITIJA  :  KK LJUBLJANA B
6. krog drugega dela, se igra v torek 11.02.2020 ob 19.00 uri v Kopru (Športna dvorana OŠ Anton Ukmar)     
KK KOPER PRIMORSKA B  :  KK LITIJA

KADETI (U-17)  2.SKL Skupina D2
2. krog tretjega dela, se igra v soboto 08.02.2020 ob 9.00 uri v Litiji    (Športna dvorana Litija)     
KK LITIJA  :  KK KRŠKO
FANTJE (U-15)  2.SKL Skupina C3
9. krog drugega dela, se igra v sredo 05.02.2020 ob 17.00 uri v Ivančni Gorici (Športna dvorana OŠ Ferda Vesela)     
KK IVANČNA GORICA  :  KK LITIJA
10. krog drugega dela, se igra v nedeljo 09.02.2020 ob 12.30 uri v Litiji (Športna dvorana Litija)     
KK LITIJA  :  KK GLOBUS

MLAJŠI FANTJE (U-13) – 1.SKL Skupina 4   
3.krog drugega dela se igra v petek, 14.02.2020 v Ljubljani   (ŠD OŠ Hinko Smrekar)
16,00 LITIJA  : LJUBLJANA 17.10 LITIJA  : TERME PODČETRTEK

MLAJŠI FANTJE (U-11) – 1.SKL    3.krog se igra v nedeljo, 15.02.2020 v Litiji   (OŠ Gradec)
10.30  uri LITIJA  : HELIOS 11.30 LITIJA  : GLOBUS
DEKLETA (U-15)  1.SKL Skupina B2
10. krog drugega dela, se igra  v nedeljo, 09.02.2020 ob 16.00 uri v Ljubljani    (Športna dvorana Ježica)
KK AKSON ILIRIJA :  KK LITIJA

MLAJŠA DEKLETA (U-13) – 1.SKL   
2.krog tretjega se igra v soboto, 08.02.2020 v Litiji   (Športna dvorana Litija)
11.00  uri LITIJA  : POMURJE 13.30 LITIJA  : JEŽICA modre

MLAJŠA DEKLETA (U-11) – 1.SKL   
3.krog se igra v soboto, 15.02.2020 v Litiji   (Dvorana OŠ Gradec)
13.30  uri LITIJA  : LEDITA 15.30 LITIJA  : ŠENTVID